✆ +90 531 542 5252    ✆ +90 531 542 5252

logo

Atlas Pelet Kurumsal Yapısı


Atlas Pelet

2013 yılında kurulan Atlas Pelet, bu gün itibarıyla Almanya, Azerbaycan, Yunanistan başta olmak üzere pek çok ülkeye pelet(pellet) makinaları ve pelet(pellet) üretim ekipmanları ihraç etmektedir.

Atlas Pelet, kısa sürede büyüyen ve sektörün önde gelen firmalarından biri oldu. Ay zamanda pelet(pellet) üretimi gerçekleştirmekte ve pelet üreten fabrika ve tesisler de kurmaktadır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Bir çok Avrupa ülkesinde edindiğimiz tecrübeyi ülkemiz üreticisi ile paylaşmak,
pellet(pelet) makinaları ile alakalı ülkemizdeki açığı kapatmak, pellet(pelet) üretimi ile alakalı spekülasyonlara son vermek ve pellet(pelet) konusunda halkımızı doğru bilgilendirmek,pellet(pelet) yakıtının ülkemiz ekonomisine katkısını anlatark gerek pellet(pelet) üretimini gerekse pellet kullanımını artırmak,pelet üretiminin açacağı istihdamı pelet üreticilerine anlatmak, ve bu konuda bilgi edinmelerini sağlamak, gerçek manada pelet üretmek isteyenlere pelet üretimi ile alakalı her türlü destediği vermek ve pelet üretiminin püf noktalarını öğretmek firmamızın öncelikli hedefleri arasında yer almıştır.

Atlas pelet, üretimden son kullanıcıya kadar geçen aşamada kaliteyi düşürmeden çamışmalar yapar.Öncelikli hedefi güler yüzlü müşteridir.

YOTUBE videolarımızı izleyin!   youtube kanalı pellet machines